Ish-eprori i FSK: Kryeministër Kurti mos u bë kaq i lig, shumë i lig (FOTO)

Picture of INA
INA

30/09/2023

Ish-eprori i FSK-së, Afrim Veseli i ka reaguar kryeministeit Kurti pasi ky i fundit deklaroi sot se “për shkak të zotimit të ish-presidentit Hashim Thaçi, FSK-ja s’mund të vendoset në veri”.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Veseli i ka kërkur Kurtit të mos bëhet i lig sepse ish-presidenti Thaci kishte bërë marrëveshje që në koordinim me NATO të dërgohet FSK në veri.

“Aman mos, se je duke futur përqarje në popull, në kohën kur duhet të jemi Unik.
A duhet sot të ti përmendim gabimet tua?? Apo e vrenë se shumica në këto momente nuk po Ju kritikojnë??”, ka shkrur ai.

TË FUNDIT
3 orë
Maqedonci, për grupin terrorist të Banjskës: Vazhdojnë të mbesin të organizuar
4 orë
Bardhyl Mahmuti shpallet ‘Qytetar Nderi” i Skenderajt
11 orë
Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë
20 orë
Përurohet shtatorja e 7-vjeçarit, Leutrim Ahmetit të vr’arë nga serbët në Skenderaj
20 orë
Thaçit dhe Veselit u vazhdohet paraburgimi

ME TE LEXUARA

20 orë
Thaçit dhe Veselit u vazhdohet paraburgimi
20 orë
Përurohet shtatorja e 7-vjeçarit, Leutrim Ahmetit të vr’arë nga serbët në Skenderaj
11 orë
Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë
4 orë
Bardhyl Mahmuti shpallet ‘Qytetar Nderi” i Skenderajt
3 orë
Maqedonci, për grupin terrorist të Banjskës: Vazhdojnë të mbesin të organizuar

LEXO MË SHUMË

ejup maqedonci

Maqedonci, për grupin terrorist të Banjskës: Vazhdojnë të mbesin të organizuar

IMG_3313

Bardhyl Mahmuti shpallet ‘Qytetar Nderi” i Skenderajt

IMG_3310

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

leutrim

Përurohet shtatorja e 7-vjeçarit, Leutrim Ahmetit të vr’arë nga serbët në Skenderaj

thaci-krasniqi-veseli-hage-selimi-specialja

Thaçit dhe Veselit u vazhdohet paraburgimi

wade goddard

VIDEO/Fotografi i Nju Jork Times që dokumentoi masakrën në Familjen Deliu kthehet në Abri-rrëfen duke qarë te varret

Blerim-Latifi

Djegia e flamurit shqiptar nga fansat e Serbisë, Blerim Latifi e quan zuzarë Dukën

arlind sadiku

Koret raciste të tifozëve: Kosova është Serbi/ Ja reagimi i gazetarit… (VIDEO)

Kurti

Kurti tregon përgjigjen e gjyshes së tij se pse “Bajrami i Madh” i ka tri ditë, kurse “Bajrami i Vogël” katër

INFO

NA NDIQ