Ish kryeshefi i SPB-Tetovë do të vendoset në një tjetër pozitë të lartë në MPB

INA
INA

14 Shtator, 2023

Kryeshefi i SPB-Tetovë, Amir Dalipi, i cili ka qenë në këtë pozicion për më shumë se pesë vjet me sukses, me kërkesën e tij, ai largohet nesër në një pozitë tjetër të lartë në Ministrinë e Brendshme në Shkup.

Gjatë pesë viteve të fundit, ndër të tjera, kryehefi Dalipi i kushtoi vëmendje të veçantë publikut, transparencës dhe llogaridhënies për të gjitha masat dhe aktivitetet e zbatuara, përmes bashkëpunimit të hapur dhe konstruktiv me të gjitha mediat. Deri në emërimin e një kryeshefi të ri të SPB- Tetovë, detyrën do ta kryhej ndihmësi kryeshefi i SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-28-22-20-50-209-edit_com.android.chrome

“Unë të kapi për fyti”, “Kur ta nxo, e shkeli në fyt”, eskalon situata në studio, nervozohet analisti Astrit Gashi

Screenshot_2023-09-28-21-52-07-885-edit_com.facebook.katana

Vdekja e të riut shqiptar në kufirin me Serbinë, reagon familja Muçiqi

albulena haxhiu3

Edhe Albulena Haxhiu i përgjigjet kryeministrit Rama

marin mema

Mema: Një pjesë e politikës së Kosovës është paguar me lekët e kontrabandës dhe armëve të Serbisë

adnan-neziri

Neziri: VMRO-ja ka mbështetur ligjin për Amnisti në takimin me ministrin Lloga

spartak

Avokati Ngjela zbërthen skenarët e Vuçiçit

rama kurti

‘KFOR të marrë nën kontroll veriun’/ Kurti i përgjigjet Ramës

kovacevski talat xhaferi kuvend

Kovaçevski: Nuk do të ketë amnisti për të dënuarit e rastit “Monstra”

burgu-idrizove

Ligji për amnisti në Maqedoni, pritet lirimi i 286 të burgosurëve

INFO

NA NDIQ