Ishte pa patentë shoferi! 44-vjeçari nga Dëbërca e Tetovës godet me veturë bashkëfshatarët e tij

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

26/01/2022

Nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njoftojnë se gjatë ditës së djeshme, në Debërc të Tetovës një 44-vjeçar ka goditur me veturë tre bashkëfshatarë të tij. I njëjti po drejtonte veturën pa patentë shoferi.

“Mbrëmjen e djeshme (25-janar) rreth orës 21:30, në SPB Tetovë është raportuar se në rrugën lokale në Dëbërc të Tetovës, vetura “Opel Vektra” që drejtohej e paregjistruar dhe pa patentës shoferi H.J. 44-vjeç nga ky fshat ka aksidentuar bashkëfshatarët e tij këmbësorë B.K. (34), V.L. (35)
dhe F.L. (42). Në këtë aksident V.L. dhe F.L. Kanë pësuar lëndime të rënda, kurse B.K. Ka kaluar me lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin Klinik të Tetovës, ku janë transferuar për ndihmë mjekësore”, thuhet në njoftimin e SPB- Tetovë.

TË FUNDIT
1 orë
Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara
2 orë
BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare
4 orë
Sa para po harxhohen për dasma?!
4 orë
“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)
5 orë
Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Çfarë Trump i tha sigurimit pak sekonda pasi u qëllua
7 orë
Spitali klinik i Tetovës me drejtor të ri (FOTO)
20 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
1 ditë
FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!
11 orë
Osmani, mërgimtarëve: Jeni zemra dhe shpirti i Kosovës (VIDEO)
1 ditë
Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë? (FOTO)
7 orë
Koalicioni i BDI-së me turqit, boshnjakët dhe romët, Dehari: Strategji e qëlluar, si asnjëherë më parë u arrit fitore e madhe
13 orë
Hovenier: Mbështesim popullin e Kosovës, kemi mospajtime me qeverinë

LEXO MË SHUMË

Arsim sinani

Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara

ushtria shqiptare

BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare

dasma

Sa para po harxhohen për dasma?!

arben taravari

“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)

Komuna-e-Tetoves-5

Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë

hakim musa besar durmishi

Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës

Fatmir Dehari

Koalicioni i BDI-së me turqit, boshnjakët dhe romët, Dehari: Strategji e qëlluar, si asnjëherë më parë u arrit fitore e madhe

Spitali_tetove-780x470-2

Spitali klinik i Tetovës me drejtor të ri (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Dy të tretat e nxënësve të ardhshëm të shkollave të mesme u regjistruan në shkollat ​​profesionale

INFO

NA NDIQ