Reagon Agim Islami ndaj informacioneve të fundit për Nikolla Gruevskin (FOTO)

ina-online
ina-online

03/11/2023

Agim Islami, i burgosur në rastin “Alfa” ka reaguar ndaj informacioneve të fundit, ku thuhet se ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski është liruar edhe nga akuza e një lëndeje gjyqësore, transmeton TV21.

“Çka me fol”, shkruan Islami teksa shpërndau këtë informacion në profilin e tij në Facebook.

Kujtojmë që Islami pretendon se është i pafajshëm në rastin “Alfa”, ndërkaq ka më shumë se 15 vjet që qëndron në burg.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

f4369ab0-8bde-455d-8ade-31568e4496cf

Artisti Mustafa Imeri-Tafa i bashkangjitet Lëvizjes Demokratike të Izet Mexhitit

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Jeton Shaqiri

Shaqiri: Rasti me shkollën në Çashkë tregon se ende nuk mundemi të flasim për integrim ndëretnik në arsim

fatmir mexhiti

Mexhiti: Brenda 6 muajve do të bashkohen klinikat, nuk do të ketë 66 drejtor dhe 33 këshilla drejtues

artan grubi

Grubi: Po përparon procesi i ndërtimit të objektit të Teatrit dhe Bibliotekës së Tetovës

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Janë përgatitur ndryshimet e kodit zgjedhor, Ministria e Drejtësisë jep detaje

evn-fatura

A do të shtrenjtohet rryma pas 1 janarit

david geer gir dimitar kovacevski

Kovaçevski-Geer: Plani i Rritjes së BE-së për Ballkanin Perëndimor është inkurajues për qytetarët tanë

Dimitar_Kovacevski_23-780x470

Kovaçevski thirrje opozitës të nominoj ministra në Qeverinë teknike

INFO

NA NDIQ