Ismet Bexheti me këngën e re “Vajza e dëshmorit është ba nuse n’fustan të t’bardhë”, tregon kujt i kushtohet (VIDEO)

INA
INA

28/11/2023

Këngëtari kumanovar Ismet Bexheti ka nxjerrë këngën e re të titulluar “Vajza e dëshmorit është ba nuse n’fustan t’bardhë” që emocionon shqiptarët gjithandej.

Kënga i dedikohet gjithë atyre familjeve të dëshmorëve dhe luftëtarëve që luftuan për liri dhe pavarësi.

“Fati dhe dëshira e prindërve-Njëri, për të dhënë jetën për t’u siguruar fëmijëve LIRINE, e tjetri për të sakrifikuar në jetë për t’i rrit femijët të lirë.

Kjo është këngë dhuratë që e kam krijuar dhe kënduar në rastin e martesës së bijes së deshmorit Agim B. Gashi”, ka shkruar Bexheti. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

juli luizi

Juli i ka dy llafe për Luizin (video)

vajzat bbv big brother vip

Vajzat e BB VIP thurin planin për të shpëtuar banorin nga eliminimi. Çfarë ndodhi në dush?

bardhi

Motra e Bardhit refuzoi të takoj Sarën

Albi Nako

Albi Nako akuzohet për bullizëm, ironizoi me peshën e një vajze të vogël në emision

graciano romeo

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Graciano tagani

Ky është i eliminuari i mbrëmshëm nga Big Brother Vip Albania, u largua pa përshëndetur asnjë banor

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

INFO

NA NDIQ