Izet Mexhiti iftar me bashkëpartiakët (FOTO)

ina-online
ina-online

13/03/2024

Kryetari i Lëvizjes Demokratike (LD), Izet Mexhiti sonte ishte pjesë e një iftari me aktivistë partiakë.

Ja postimi i tij në fb:

Ishte një mbrëmje shumë e këndshme e këtij muaji të bekuar e të madhëruar të Ramazanit dhe në praninë e aktivit të Lëvizjes Demokratike.

Edhe sonte si çdo natë të Ramazanit qoftë i pranuar agjerimi dhe qofshin të pranuara edhe lutjet e të gjithë besimtarëve mysliman.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhjet-maqedoni

Në Dibër dhe Qendër Zhupë më shumë votues sesa banorë

bujar osmani

Bujar Osmani: Në Kosovë flamuri shqiptar nuk është zyrtar, në Maqedoni është obligim i kryetarëve të komunave

oliver spasovski

Spasovski: Nuk dorëzohemi, pensionin minimal e rrisim në 20 mijë denarë

anita-angellovska bezhovska

Angellovska- Bezhoska paralajmëron ulje deri në 4 % të inflacionit

Screenshot_2024-04-19-19-07-50-881_com.android.chrome-edit

Prani e madhe e njësive policore në Haraçinë të Shkupit

Klasa_zbrazet_Banka-600x347-1

MASH i ka njoftuar shkollat se ditët jopune për shkak të zgjedhjeve do të punohen të shtunave

Taravari: Derisa Fronti improvizon teatër të fëmijëve, VLEN dëgjon hallet e popullit

qeveria-serbe-vucic

Vuçiq në ankth nga fitorja e VLEN-it në Maqedoni

zjarr

Zjarret në Parkun Kombëtar “Sharr”, për një muaj digjen mbi 400 hektarë

INFO

NA NDIQ