Izet Mexhiti: Jam agjërueshëm, s’dua ta fëlliqi gojën me Grubin

INA
INA

12/03/2024

LKryetari i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti, ka refuzuar të komentojë gjuhën ofenduese që ka përdorur ndaj tij në një postin në Facebook, zv.kryeministri Artan Grubi, duhet e quajtur atë “Izet Afrikani”.

“Agjërueshëm jam dhe nuk dua ta flliqi gojën me Grubin dhe stilin e tij”, tha shkurt Mexhiti gjatë një interviste për gazetën LAJM.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhje maqedoni

Fillon gara për deputetë, edhe pesë ditë fushatë presidenciale

bilall kasami kumanove

“Ju ka hyrë fesati, po përçahen çdo ditë” – Kasami thumbon Frontin Europian

zgjedhje maqedoni

Sot nisi fushata për zgjedhjet parlamentare

Screenshot_2024-04-17-23-01-56-446_com.facebook.katana-edit

Mesazhi i Rijad Shaqirit nga Likova: Kush ka frikë nga ujqërit, nuk futet në mal

bujar osmani

Bujar Osmani: Kam më shumë informacione për sulmin në Banjskë, do të kërkoj dalje nga “Ballkani i Hapur”

ziadin sela

“Jo 61, por 50, 48 e më pak deputetë mund të marrë VMRO-ja”, thotë Sela

taravarilikove

Taravari: Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës

Ali Ahmeti fronti

“Jo Kina, jo Korea” – Ali Ahmeti: Nuk ka alternativë tjetër përveç anëtarësimit në BE

IMG_1212

Fatmir Dehari nga Kërçova: Rini, ju jeni mrekullia dhe motivi për të vazhduar para

INFO

NA NDIQ