Izet Mexhiti takim me aktivistët në fshatin Çerkez të Kumanovës

INA
INA

20/12/2023

Lëvizja Demokratike sonte ka mbajtur një takim me aktivistët në Çerkez të Kumanovës.

“Sonte kisha kënaqësinë e veçantë që bashkë me shokë e bashkëveprimtarë të jemi në fshatin Çerkez të Kumanovës.
Dalëngadalë po i afrohemi fundit të këtij viti, me shumë zhgënjime, por definitivisht me bindjen e thellë dhe përkrahjen pa rezervë të qytetarëve për të sjellur NDRYSHIMIN E MADH në vitin e ri! Kjo energji na percjelli edhe në takimin e sontëm në Çerkez ku bashkarisht u zotuam për angazhim maksimal për të mirën e qytetarëve tanë! Faleminderit nga zemra për përkrahjen! Lëviz, NDRYSHIMIPOVJEN”, ka shkruar lideri i LD-së Izet Mexhiti. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhje maqedoni

17 milionë euro për zgjedhjet

kshz-2-800x445

Nga e premtja fillon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët presidencialë dhe deputetë

Afrim Gashi

Gashi: Është momenti që ta përmbyllim një cikël të errët të jetës tonë, dhe t’i japim mundësi shpresës, suksesit!

Taravari

Taravari: Edhe sondazhi i Debat Plus shpalli fitues opozitën shqiptare VLEN, ndryshimi ka nis!

Qeveria talat xhaferi

Nga mbledhja e gjashtë e Qeverisë, ja vendimet

talat xhaferi fondacioni albiz

Xhaferi: Investimi te të rinjtë është investim i së ardhmes

sondazhi vlen bdi debat plus

Sondazhi i Debat Plus: Ja kush do t’i fitojë zgjedhjet tek shqiptarët në Maqedoni?

Taravari

Taravari: Ka gjasa që në raundin e dytë për president të shkojë një kandidat shqiptar

kuvendi parlamenti

Ligji i mediave kalon filtrin në komisionin parlamentar për çështje evropiane

INFO

NA NDIQ