Izeti Mexhiti takim koordinativ në Likovë (FOTO)

INA
INA

08/03/2024

Lëvizja Demokratike ka mbajtur një takim koordinues me strukturat partiake në Likovë.

“Takim koordinativ në Likovë!

Vazhdojnë takimet e regullta me strukturat e Lëvizja Demokratike. Sonte jemi në Likovë për të bashkëbiseduar dhe shkëmbyer mendime rreth fushatës për zgjedhjet presidenciale e ato parlamentare. NDRYSHIMI PO VJEN! vazhdojmë”, thuhet në njoftimin e partisë. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Nga nesër rrjedh afati i fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare

bujar osmani

Bujar Osmani i përgjigjet VLEN për rastin “Pacienti!

stevce jakimovski

Jakimovski: Do të parandalojë migrimin e specializantëve

INFO

NA NDIQ