Izet Mexhiti të dielën në Kumanovë, hapet selia partiake e LD-së

INA
INA

23/02/2024

Kryetari Lëvizjes Demokratike, Izeti Mexhiti të dielën do të marrë pjesë në hapjen e selinë partiake në qytetin e Kumanovës.

“Kumanova po hapë dyertë e ndryshimit”, është mesazhi i kreut të LD-së.

Selia e re do të hapen në lagjen e Artarëve, afër Xhamisë së qytetit.

“Ju njoftojmë se me datë 25.02.2024 (e diel) në ora 19:30 në Kumanovë do të presim liderin e Lëvizjes Demokratike z. Izet Mexhiti, me rastin e hapjes së selisë.Jeni të mirëseardhur. Vendi: Lagja e Artarëve”, thuhet në njoftim. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

izet mexhiti

Izet Mexhiti: Ali Ahmeti vendosi brenda natës që ta kandidojë Bujarin për president për ta përçarë votën shqiptare

INFO

NA NDIQ