Ja çfarë kanë kërkuar shqiptarët më së shumti në YouTube gjatë vitit 2021?

Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/01/2022

Janë publikuar top 10 fjalët më të kërkuara në YouTube gjatë vitit 2021 për Kosovë dhe Shqipëri.

Në Kosovë janë kërkuar: ‘Përputhen’, ‘Cka ka Shpija’, ‘Big Brother’, Më Fal, ‘Big Brother Albania’, ‘Don Xhoni’, ‘Big Brother VIP’, ‘Muzikë’, ‘Big Brother Vip Albania’, ndërsa në Shqipëri: ‘Përputhen’, ‘Big Brother’, ‘Portokalli’, ‘Big Brother Albania’, ‘Noizy’, ‘Big Brother Vip’, ‘Don Xhoni’, ‘Muzikë’, ‘Klanifornia’ dhe ‘Big Brother Vip Albania’.

Këto stastistika për kërkimet në YouTube nga shqiptarët, janë publikuar në Facebook nga faqja “Kerolli”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

punetor ndertimi

Maqedonia e Veriut ka 9 518 vende të lira të punës

naser zyberi

Ziberi: MPB të punojë me më shumë efikasitet në nxjerrjen e dokumenteve personale

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Propozim-vendimi për rroga më të ulëta të funksionarëve dhe deputetëve u mbështet nga Komisioni kuvendor për zgjedhje dhe emërime

gazi-baba

Komuna e Gazi Babës në Shkup ende nuk po zbaton gjuhën shqipe

palevski vanja

Avramovska-Madiq: Palevski do të ekstradohet menjëherë pas kompletimit të dokumenteve administrative

azerbejxhan

Hiqen vizat mes Shqipërisë dhe Azerbajxhanit

Aksidenti-600x360

19-vjeçari përplas me makinë një këmbësor në Çair, të lënduar edhe dy të mitur në makinë

xhaferi-1-750x430

Xhaferi: Korridori 8 do të ndërtohet deri në vitin 2027

matura-shteterore-provimi

Matura shtetërore në RMV do të bëhet në salla sportive për të parandaluar kopjimin

INFO

NA NDIQ