Ja cili është çifti i vërtetë në Big Brother, sipas Albi Nakos

INA
INA

02/02/2024

Ledjona është shprehur se beson që çifti më real që mund të krijohet është Heidi dhe Romeo, pasi siç tregon ajo shikon një kimi mes dy banorëve.

Në këtë moment ndërhyri Albi Nako i cili i tha se për të çift i vërtetë është Ledjona dhe Gabriele.

Gazetarja iu përgjigj me një ‘jo’, ndërsa shtoi se nuk do ta privonte veten nga asgjë të papritur që mund të ndodhë mes dyshes.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ