Ja data e finales së Big Brother VIP Albania

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25 Mars, 2023

Big Brother VIP Albania është kthyer në një fenomen të padiskutueshëm dhe në një nga programet më të ndjekur në Shqipëri.

Ky edicion i dytë i këtij reality show, që ka nisur prej 24 dhjetorit duket se nuk do të përfundojë me 3 prill, kur mbushen plot 100 ditë nga hyrja e banorëve në shtëpi, por më vonë.

Burime ekskluzive pranë Telemedia bëjnë me dije se ky reality show do të zgjatet edhe për më shumë se një muaj dhe pritet që të përfundojë në muajin maj.

E data e finales së madhe është pikërisht 13 maji, që është ditë e shtunë dhe përkon edhe me një ditë para zgjedhjeve vendore. Kjo datë pritet t’ju bëhet me dije banorëve në ditët në vijim, teksa ata do të vendosin nëse do të vijojnë garën edhe për rreth 40 ditë të tjera, apo do ta ndërpresin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

BUTRI

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

ledri vula

Ledri Vula flet për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në katër të mëngjesit

KIARA dasma luizi

Kiara poston foton e fëmijërisë dhe bën krahasimin (foto)

vis-pupa

Elvis Pupa e “kallë” atmosferën me këngën e re (video)

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

nita

Nita: Tag personin që për dashni i çon dy gota

Screenshot_2023-06-02-10-42-53-897-edit_com.instagram.android

Luizi ndihmon për shërimin e Joelit të vogël (Video)

melissa-600x360

Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

INFO

NA NDIQ