Ja datat kur do të zhvillohen ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

0

Tashmë janë mësuar çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve pasi Tottenhami dhe Liverpooli iu bashkuan Ajaxit dhe Barcelonës në mesin e katër skuadrave të fundit në këtë garë, shkruan Gazeta inFokus.

Barcelona – Liverpool dhe Tottenham – Ajax, janë çiftët gjysmëfinaliste të garës më të fortë për klube në botë

Ndeshjet e para gjysmëfinale zhvillohen më 30 prill, ndërsa ato të kthimit më 7 maj./Gazeta inFokus/