Ja deri ku shkon dezinformimi dhe pafytyrësia e mediave maqedonase (FOTO)

Picture of INA
INA

05/08/2023

shkruan: Kim Mehmeti

Ja deri ku shkon dezinformimi dhe pafytyrësia e mediave maqedonase – nuk informojnë për atë që në të vërtet ka ndodhur por për atë që do donin të ndodhte.

Është tepër e rëndë me të tillë të ndërtosh shtet të përbashkët?!

Dhe të vetëgënjehesh se ata ta duan të mirën!

Siç është tepër e lehtë të paramendosh se ç’mendim kanë ata për ne shqiptarët!

Thjesht ata që i përbëjnë elitat maqedonase vuajnë nga një sëmundje për të cilën nuk ka ilaç – nga mendësia antishqiptare serbe dhe nga urrejtja ndaj shqiptarëve!

TË FUNDIT
20 orë
Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare
3 ditë
Patriotizmi
2 javë
Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë
2 javë
Rritja partive nacionaliste në Parlamentin e BE-së mund të ketë implikime për Maqedoninë dhe më gjerë
2 javë
Shkundja "FLontit" dhe kush po i ha "GURABIJAT"!

ME TE LEXUARA

20 orë
Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare

LEXO MË SHUMË

IMG_3551

Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare

mirlind daku

Patriotizmi

Naser Hani

Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë

muhamer pajaziti

Rritja partive nacionaliste në Parlamentin e BE-së mund të ketë implikime për Maqedoninë dhe më gjerë

Naser Pajaziti

Shkundja “FLontit” dhe kush po i ha “GURABIJAT”!

fejzi hajdari

Edhe PPD-ja i fitoi zgjedhjet dhe iku në opozitë, por s’qante si ti o Ali Ahmeti!

muharrem salihu

Meloni në Shqipëri, ama duhet dhe qasje konstruktive, rajone europiane në Ballkan,investime, etj

durresi plazh bregdeti deti shqiptar golem

Shqipëria e përmbytur nga turistë qoftesh e jo milionash…!?

isabel alende

Isabel Alende: Pse njerëzit janë lodhur nga demokracia dhe po përqafojnë diktaturat

INFO

NA NDIQ