Ja kë po mbështet Leonora Jakupi në “Big Brother”

INA
INA

11/11/2023

Formati televiziv “Big Brother”, ka bërë për vete edhe shumë figura publike, ndër to është edhe Leonora Jakupi

Ajo në postimin e fundit tregoi se në këtë vit po mbështet Bleron.

Leonora vitin e kaluar ishte pjesë e shtëpisë për të argëtuar banorët, shkruan “Kosovarja”.

Pak kolegë dhe miq të Bleros po i japin përkrahje në rrjetet e tij sociale, duke marrë parasysh se ishte një nga këngëtarët që bëri bashkëpunime të shumta muzikore.

Leonora është shembull edhe në shoqërinë artistike.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Screenshot_2023-11-28-17-50-13-661_com.instagram.android-edit

Luizi Ejlli me fasule dhe raki ja thotë këngës për pavarësi (video)

dua lipa

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

Screenshot_2023-11-28-12-48-20-418_com.facebook.katana-edit

Luizi i përgjigjet Zhaklinës

INFO

NA NDIQ