Ja ku e panë Kiara dhe Luizi ndeshjen Shqipëri-Çeki

INA
INA

13/10/2023

Dje në mbrëmje, para ndeshjes mes Shqipërisë dhe Çekisë, këngëtari Luiz Ejlli postoi në Instastory një foto me disa nga futbollistët e Kombëtares.

Më pas, ai tha se nuk gjeti bileta për të parë ndeshjen në stadium dhe për këtë arsye e pa në shtëpi ndeshjen.

Atij i është bashkuar edhe partnerja e tij, moderatorja Kiara Tito, e cila ka postuar një foto të televizorit në shtëpinë e tyre dhe tregon se ka qenë duke parë ndeshjen. /Labirinth

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ