Ziadin Sela ja kur do t’a thirr Kuvendin?!

INA
INA

04/02/2024

Nga burime brenda Aleancës për Shqiptarët, TV21 mëson se gjatë 24 orëve të ardhshme, sot ose me së voni nesër, kryetari i Kuvendit Qendror të ASH-së, Ziadin Sela do të sjellë vendim se kur do të thirret Kuvendi Qendror i partisë.

Ky vendim nënkupton datën, vendin dhe rendin e ditës me të cilin do të punojë Kuvendi Qendror.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

hysni shaqiri

Shaqiri: Këto zgjedhje i fiton opozita shqiptare

Moti_26-780x470-1

Moti sot paradite me diell, pasdite me vranësira të ndryshueshme

Bujar Osmani

Rreziku nga Rusia – Ja kur hapet “kutia e Pandorës” sipas Bujar Osmanit!

IZETT-1392x928

Izet Mexhiti: Përplasjet e mia në BDI datojnë nga viti 2016 kur isha kundër koalicionimit me Nikolla Gruevskin

IMG_9321

VIDEO/Pajaziti: Premtimet e Ali Ahmetit për heqjen e 20%, reprizë që 20 vite vazhdimisht përsëritet

Taravari Gostivar

Taravari: Për pak orë mblodhëm 8 mijë nënshkrime

policia-mk

Vrasje në Bllacë, krisma armësh

imer

Selmani: Për demokracinë do të ishte e shëndetshme që presidenti të zgjidhet në Kuvend

autobus-besa

Aktvendimi për “Besa Transin” do të shpallet më 7 mars

INFO

NA NDIQ