Ja kur do të publikohet kënga e re e Luizit

Picture of INA
INA

06/09/2023

Luiz Ejlli paralajmëroi pak ditë më parë se kënga e tij e re do të publikohet ditën e sotme. Mirëpo, vetëm pak më parë këngëtari me anë të një video tregoi për shkak të disa procedurave të YouTube, duhen edhe të paktën 48 orë që kënga të jetë në këtë platformë.

Kujtojmë se pas daljes nga “Big Brother Vip Albania”, Luizi u fokusua te muzika, dhe po korr sukses të madh.

Kujtojmë se Luizi u shpall dhe fituesi i edicionit të dytë. Gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Luizi dhe Kiara nisën një romancë e cila vazhdon dhe jashtë. Çifti duket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit, duke ndarë për ndjekësit e tyre momente shumë të lumtura nga jeta e tyre.

TË FUNDIT
17 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
17 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
18 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
19 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
1 ditë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

ME TE LEXUARA

19 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
18 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
17 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
17 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

LEXO MË SHUMË

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

INFO

NA NDIQ