Ja kush i pëlqen Luizit përpos Kiarës? (FOTO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

05/05/2023

Rifutja e Donaldit dhe Ilirit një natë më parë në shtëpisë e BBV ka sjellë të qeshura por edhe debate mes banorëve.

Ndërkohë që po flisnin për finale e një sezoni më të parë BBV, Luizi ka habitur me të preferuarin e tij.

Nuk ka qenë as Donaldi dhe as Iliri, por Beniada Nishani.

Duket se Luizi e ka patur zili atë se si arriti të ishte në finale pa bërë asnjë përpjekje duke ngrënë e duke pirë qyli.

Teksa ishe duke treguar këtë rast, ai e ka krahasuar Benaidën me Dean.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë kam qenë mbështetës i Beniadës. Më pëlqente ore vëlla. Pa bërë asgjë Beniada në finale tamam si Dea. Pa u lodhur fare.

Dea: Pse nuk më do edhe mua si Beniadën?

TË FUNDIT
15 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
17 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

17 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
15 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ