Ja kush janë banorët e rinj që do futen sonte në Big Brother

INA
INA

16/01/2024

Këtë të martë është nata e dytë e Big Brother VIP dhe pritet të futen disa banorë të rinj në shtëpi.

Xing ka mësuar disa prej tyre dhe bëhet fjalë për koreografin e njohur, Albi Nako, emri i të cilit është përmendur shumë në portale kohët e fundit.

Një tjetër banor që pritet të hyjë është Olsi Bylyku, i cili me batutat e tij do i shtojë edhe më shumë gjallëri shtëpisë.

Të tjerë emra janë këngëtari Endrik Beba, moderatorja Erjola Doci, ish-konkurrenti i Përputhen Fatjon Kuqari.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

INFO

NA NDIQ