Ja me kë do t’a festoj Luizi festën e pavarësisë (video)

Picture of INA
INA

28/11/2023

Luiz Ejlli po bëhet gati për festën e pavarësisë së Shqipërisë. Ai ka postuar një video me një djalosh të vogël dhe më pas ka kënduar një këngë.

Shiko videon: https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3245305430014025262?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

TË FUNDIT
5 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
11 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
13 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
13 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
15 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

13 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
11 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
5 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
1 ditë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
16 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
15 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
13 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ