Ja mënyra se si duhet të votoni për Shqipërinë në Eurovizion

INA
INA

10 Maj, 2023

Përfaqsuesja e Shqipërisë në festivalin Eurovizion, Albina Kelmendi, do të përformojë të enjten me 11 maj në garën më prestigjioze të muzikës në Evropë.

Në rrjetin e saj social, Facebook, Kelmendi ka bërë të ditur mënyrën se si mund të votohet Shqipëria për të prekur finalen e këtij festivali.

Më poshtë detajet:

https://www.facebook.com/watch/?v=229800423013988

https://www.facebook.com/albinakelmendiofficial/posts/792272548914857

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

INFO

NA NDIQ