Ja përse politika shqiptare në Maqedoni ka mbaruar, ka vdekur

INA
INA

2 Qershor, 2023

Urim Saliu

Bashkë me grupin e zjarrit do ta dërgojmë BDI-në në opozitë.Kur i dëgjon këto broçkulla të vjen neveri.

BDI 1 shkon në opozitë dhe BDI 2 vjen në pushtet.

Ja përse politika shqiptare në Maqedoninë e Veriut ka mbaruar,ka vdekur.

Nuk është e gatshme që asnjë parti me forca të reja,me forca të veta nga një opozitarizëm i pastër të shfrytëzojë mllefin e njerëzve kundër pushtetit për të rrëzuar këtë të fundit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xhevdet nasufi

Dialogu pas 24 shtatorit

cun

Edhe njiherë po t’them: – O teveqeli i Shqipnisë!

flamuri-kuq-e-zi

“Shqiptarët nuk janë trima, nuk kanë qejf të vdesin, sa më larg frontit aq më të çartur janë”

Vucic Vulini

Qasja e Perëndimit ndaj Vuçiçit ‘të padjallëzuar’ rrezikon të destabilizojë Ballkanin

Kim Mehmeti

Kosovën më shumë e ka dëmtuar Rama se sa Vuçiqi?

andi-bushati

Katër pika ku Rama është rreshtuar pro Serbisë

Haris Imamovic

Pse Perëndimi është i butë ndaj Serbisë?

Muhamer Pajaziti

Këshilli i Sigurimit duhet ta dënoj dhe të kërkoj përgjegjësi nga Serbia për agresionin në Veri të Kosovës

xhavit haliti

Sulmi terrorist në veri demaskoi Vuçiqin

INFO

NA NDIQ