Ja sa kushton fustani që Kiara Tito veshi te DWTS Fan Club

INA
INA

09/10/2023

Sot ka nisur në drejtimin e moderatores Kiara Tito “Dancing With The Stars Albania Fan Club”.

Moderatorja ishte veshur me një fustan të bukur, që dukej si një flutur dhe që kushtonte 1695 dollarë.

“Kiara Tito zgjedh fustanin e shkurtër me detaje tyli dhe dantelle nga “Philosophy di Lorenzo Serafini” në puntatën e parë të Fan Club Dancing With the Stars. 💃🏽🪩”, shkruhet në faqen “albaniastreetstyle” në Instagram.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

Luizi Kiara klipi

“Luani që kishte humbur…”/ Luizi bën përshkrimin e veçantë ku dhe Kiara replikon (Foto)

RUDINA

Një mesazh nga Rudina Dembacaj: S’duhet të lejojmë askënd të na vendosë kufijt e nënshtrimit

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

INFO

NA NDIQ