Ja sa kushton ora e Luizit. Do habiteni (foto)

INA
INA

8 Gusht, 2023

Luiz Ejlli është shfaqur në një foto me dy personazhe të animuar. Në foto i duket ora që mbanë në dorë, e cila kushton rreth 3 mijë euro. Luizi duke bërë shaka ka thënë se, tani që e mora vesh çmimin do nisem menjëherë për t’a shitur. Megjithëse në fund tregon se nuk do t’a shesë asnjëherë pasi e ka dhuratë nga një shok, i cili punon banakier në Tiranë. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kozak

Habit Kozaku: ‘Kam 800 mijë euro cash’! Ja sa para fitoj çdo javë nga TikTok

ne kuader

“Në Kuadër të Dashurisë”/ Premiera Absolute në Pallatin e kongreseve në 9 tetor!

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

INFO

NA NDIQ