Ja se si mbulohen me dollarë Gëzim Nika, Albëria dhe Nikollë Nikprelaj (VIDEO)

0

Në videon që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se si janë mbuluar me dollarë tre këngëtarët e njohur të muzikës popullore Gëzim Nika, Albërie Hadërgjonaj dhe Nikollë Nikprelaj.

Edhe pse nuk dihet ku është gjiruar kjo video, duket qartë dyshemeja e një salle ku tre këngëtarët argëtojnë të pranishmit, e shqiptarët edhe njëherë tregohen dorëlirë duke mbuluar treshen e këngëtarëve me para.

Për më shumë shikojeni videon:

Gepostet von Angjelina Nika am Sonntag, 1. Juli 2018