Ja si e uron Edi Rama fitoren e Kroacisë

0

Kryeministri shqiptar Edi Rama përmes një fotoje në facebook ka uruar dhe festuar fitoren e Kroacisë. Ai ka publikuar një fotografi me presidenten kroate Kolinda Grabar – Kitarovic.

PHOTO OF THE DAY

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 11. Juli 2018