Shqiptari ja si i djeg nga 500 euro, do të befasoheni me arsyen! (VIDEO)

0

Një video që po qarkullon në internet shfaq një shqiptar teksa i djeg paratë për ta ndezur zjarrin.

Videoja, që e shfaq një shumë të madhe të parave, është klikuar shumë për një kohë të shkurtër dhe ka ngjallur shumë komente.

Ndërsa, personi që shfaqet në video, dëgjohet duke thënë se po e bën këtë për të treguar se si i “djegin” shqiptarët paratë nëpër dasma.

Për më shumë, ndiqeni videon.

Shqiptari që djeg 500-shet dhe ndez zjarrin, arsyeja do të ju befasojë!

Gepostet von 02 Press am Dienstag, 31. Juli 2018

 

*Kjo është rubrika thashetheme, ku publikohen lajme me përmbajtje satirike dhe nga jeta e përditshme e qytetarëve dhe personaliteteve publike