Skeç/Ja si jeton politikanit shqiptar në burgjet e Maqedonisë?! (Video)

0

Grupi humoristik nga Gostivari ”Stresat” përmes një skeci humoristik kanë thumbuar politikanët e korruptuar që më në fund përfundojnë aty ku e kanë vendin.
Megjithse kanë plackitur gjithcka ata mendojne që janë në burg pa të drejte dhe se pasuria e fituat nga punët e kqija nuk është asgjë. (INA)

STRESAT – BURGU

STRESAT – BURGUNje video humoristike qe ve ne shenjester politikanet e koruptuar qe me ne fund perfundojne aty ku e kane vendin. Megjithse kane plackitur gjithcka ata mendojne qe jane ne burg pa te drejte dhe se pasuria e fituat nga punet e kqija nuk eshte asgje.

Gepostet von TV GLOBI am Samstag, 20. Juli 2019

*Rubrika thashetheme me humor dhe satirë