“Jam plotësisht i shkatërruar, ju zhgënjyem”, Salah reagon pas dështimit të Liverpoolit për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve

INA
INA

26 Maj, 2023

Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, ka reaguar me anë të rrjeteve sociale për të shprehur zhgënjimin e tij pasi dështuan të përfundojnë në top katërshe të Ligës Premier këtë sezon.

Fitorja 4-1 e Manchester United ndaj Chelseat konfirmoi kualifikimin e Djajve të Kuq në Ligën e Kampionëve dhe i dha fund shpresave të Liverpoolit.

Ky dështim ka bërë që Salah të postoi në rrjetet sociale dhe të tregoj zhgënjimin e tij.

“Jam plotësisht i shkatërruar. Nuk ka absolutisht asnjë justifikim për këtë”, ka shkruar fillimisht Salah.

“Ne kishim gjithçka që na nevojitej për të arritur në Ligën e Kampionëve të vitit të ardhshëm dhe dështuam”.

“Ne jemi Liverpooli dhe kualifikimi në këtë garë është minimumi. Më vjen keq, por është shumë herët për një postim ngritës apo optimist”.

“Ne ju zhgënjyem juve dhe veten tonë”, përfundoi ylli i Liverpoolit.

https://twitter.com/MoSalah/status/1661841537200713729

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

benzema

Zgjodhi Arabinë Saudite, Benzema tregon motivet: Unë jam mysliman dhe jam në vendin tim

Van de Beek

Van de Beek: Është koha që të largohem

dybala

Dybala mbetet te Roma

palmeira

Futbollisti i West Ham u bë lojtari i parë që fitoi të gjitha kompeticionet e UEFA-s

liverpool

Liverpooli zyrtarizon Mac Allisterin

mesi messi mls inter miami

Flet Messi: Ja pse nuk u ktheva te Barça

inter fiorentina

Dy finale të humbura, Italiano: E dhimbshme! Shoh djemtë dhe vuaj

Anceloti

“Mungesë respekti”, Ancelotti godet Cardinale-n: I destinuar të dështojë

mesi messi mls inter miami

Jo vetëm Messi, Inter Miami kërkon transferimin e tre shokëve të tij

INFO

NA NDIQ