“Jam shumë i lumtur për ju të dy”, Endriku uron Sarën për lidhjen me Bardhin

INA
INA

09/02/2024

Këngëtari Endrik Beba ishte banori i radhës i cili iu bashkua shtëpisë së “BBV3” dhe bëri mjaft bujë për lidhjen e tij me Sara Gjordenin. Në klipin prezantues të tij Endriku, Sara dukej e habitur kur e pa dhe madje përveshi mëngët për të treguar se është gati për ta pritur. Por me sa duket dy ish-partnerët ruajnë një marrëdhënie respekti me njëri-tjetri edhe pas ndarjes. Gjatë bisedës së tyre sot ata na japin më shumë detaje rreth lidhjes së tyre dikur:

Sara: Në qoftë se ne të dy do të zihemi ne do të dalim shumë budallenj.

Endrik: Unë s’kam ardhur me synimin për t’u zënë. Kjo është diçka që ka ndodhur më përpara, unë të respektoj për njeriun që je, unë e respektoj të shkuarën. Unë jam shumë i lumtur edhe për ju të dy, uroj të jetë e vërtetë edhe uroj që ta shijoni që të dy.

Sara: Kur ne të dy e kemi ndarë historinë tonë unë kam qenë shumë e vogël ti e di këtë gjë. Edhe ti ke qenë disi i papjekur.

Endrik: I vogël, jo i papjekur.

Sara: Kam ato rezervat e mia dhe ti e di këtë gjë, por kam ndryshuar shumë edhe nuk jam njeri që mbaj mëri, kështu që mos e ki fare siklet.

Endrik: Jo s’kam patur. Ne jemi takuar edhe në dy-tre programe të tjera dhe më ke kaluar ngjitur dhe s’më ke folur.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ