Janë grabitur dy pika bastesh sportive në Shkup, janë marrë kasaforta me para

Picture of INA
INA

03/11/2023

Dy baste sportive në Shkup janë grabitur gjatë natës.

“Vjedhjet e rënda u raportuan në polici në orën 3:50 të mbrëmjes së djeshme. Hajdutët në kërkim kanë vjedhur dy kasaforta me para, por ende nuk dihet për sa para bëhet fjalë ” njoftojnë nga MPB.

Nga MPB thonë se po marrin masa për zbardhjen e rastit.

TË FUNDIT
2 orë
Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit
2 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
2 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
2 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
3 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

ME TE LEXUARA

17 orë
Vrasje e trefishtë në Memaliaj në Shqipëri
1 ditë
Zelensky uron Trumpin për nominimin, pajtohen për “takim personal”
6 orë
Huamarrja nga Hungaria/ Mickoski: Orbani mik i vërtetë, Hajredini dyshon për kapacitetet e shtetit që t’i menaxhojë huamarrjet!
1 ditë
“BDI-ja po dështon edhe në opozitë” – Arben Taravari reagon për dy modelet që shqyrtohen nga ekspertët e BDI-së
2 orë
Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit
9 orë
Qytetarët ankohen për produkte të prishura dhe me afat të skaduar!
1 ditë
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
6 orë
Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

LEXO MË SHUMË

ujmani

Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

presheva

Rrëmbehet një fëmijë i mitur nga Presheva, dyshohet një shtetas i Kosovës

INFO

NA NDIQ