Janë përfolur për një lidhje, Efi dhe Romeo sqarojnë raportin e tyre

INA
INA

20/11/2023

Efi Dhedhes dhe Romeo Veshaj kanë qenë shpesh protagonistë të aludimeve për një lidhje. E ftuar në “Më lër të flas”, së fundmi Efi iu përgjigj këtyre zërave për herë të parë.

Efi tregoi se ka hequr nga “Instagram”-i Romeon, pas lajmeve që qarkulluan në rrjet se ata ishin në një lidhje.

Romeo: Efi mua më ka hequr nga “Instagram”-i që ta dini.

Efi: Po, mos të kemi keqkuptime fare.
Efi: Në momentin që i pashë ato lajmet…

Romeo: Luzin e kuptoj pse e hoqe, po mua çne? Nuk më thoshe dot o Romeo, si mund të zgjohem në mëngjes dhe të shoh që më kanë hequr.

Romeo: Po patjetër se unë të kam shoqe të kam motër.

Efi: O vëllai im, vëllezërit e mi.

Donald: Mendoj që ju do të bëni sërish foto në “Instagram”.

Efi: Tani që u sqaruam do të të bëj prapë.

Donald: Do të të japi edhe like madje.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

edona james

Edona: E dua Beogradin, meshkujt më të mirë janë serbët, nuk ndjehem shqiptare (Video)

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizin e zuri bora (video)

Luiz Ejlli

Luizi thyen edhe një rekord (video)

Rita Ora Albin Kurti

Mediat britanike shkruajnë për vizitën e Rita Orës në Kosovë, zbulojnë projektin që ajo po realizon në vendlindje

kozak

Kozakut i djegin sërish makinën: Po nuk e gjeti shteti, do e gjej vetë (FOTO)

big-brother-VIP

Zyrtarisht caktohet data se kur fillon Big Brother VIP Albania 3, pse është shtyer, çfarë po ndodhë?!

festivali kenges shqiperi

Tërhiqet nga gara e Festivalit të RTSH-së edhe një këngëtar i tretë

big-brother-kosova

Tre banorë të rinj u futën në Big Brother Vip Kosova 2, ja kush janë? (VIDEO)

monika salihu

Monika Salihu mbrëmë u largua nga shtëpia e BBV Kosova2

INFO

NA NDIQ