Janë shitur të gjitha biletat/ FFM-ja me apel: Ejani më herët në stadium, dyert mbyllen 30 minuta para fillimit të ndeshjes!

ina-online
ina-online

20/11/2023

Nuk ka dyshim se nesër mbrëma në Shkup do të ketë spektakël, spektakël futbolli mes Maqedonisë dhe Anglisë. Është e qartë se Arena “Todor Proeski” do të jetë plot, pasi të gjitha biletat janë shitur dhe sigurisht atmosfera do të jetë magjepse.

Federata e Futbollit të Maqedonisë, për të shmangur turmat, apelon që kushdo që ka siguruar biletë të shkojë më herët në stadium, sepse portat mbyllen gjysmë ore para fillimit të ndeshjes.

“Të gjitha biletat janë shitur, ju lutemi ejani herët në Arenën “Todor Proeski” në Shkup, dyert mbyllen 30 minuta para fillimit të takimit”, thuhet në apel.

Ndeshja mes Maqedonisë së Veriut dhe Anglisë fillon në orën 20:45.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Armando Broja

E ardhmja e Brojës në Itali? Ekipi i Serie A planifikon afrimin e sulmuesit “kuqezi” në janar

Luis Suarez

Suarez nuk pushon ja ku do vazhdoj karrierën

ardian ismajli

Ismajli për mediat kroate: Shqipëria dhe Kroacia kalojnë grupin në Euro 2024

Ylber Ramadani

Shorti i Evropianit, Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet!

guardiola

Gabimi i jashtëzakonshëm i gjyqtarit, Guardiola: Çfarë t’i them skuadrës dhe tifozëve pas një ndeshje si kjo?

Pogba

Pogba u gjobit me 20 mijë euro nga Allegri, për dëgjimin e muzikës me zë të lartë…

Ylber Ramadani

Shorti i Europianit/ Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet!

Pochetino

Pochettino ‘në qiellin e shtatë’: “Ne jemi një ekip i vërtetë”

moscardo-

E duan pesë gjigantët evropianë, por PSG po e fiton garën për sensacionin gjerman

INFO

NA NDIQ