“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Picture of ina-online
ina-online

19/06/2024

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 3, Rike Roçi, u shfaq në emisionin “Fiks Fare”, ku ndau disa momente të jetës së saj personale dhe profesionale.

Rasti i saj në këtë emision u bë i veçantë kur ajo tregoi për ngacmimet që ka përjetuar nga disa djem në rrugë.

“Dal shumë pak herë në këmbë, dal gjithmonë me makinë, por më ka rastisur sa herë dal në këmbë, janë të uritur çunat, gjithmonë më thonë ‘të hënksha këtë, të hënksha atë’, nuk e di nuk kanë bukë në shtëpi”, u shpreh Rike me shaka, duke përshkruar përvojën e saj.

Gjithashtu, moderatorët e emisionit tentuan të provokonin Riken në tema të ndryshme, duke përfshirë edhe futbollin.

Megjithatë, ajo demonstronte njohuri të mira në lidhje me këtë sport dhe tregoi se kishte interesim për të.

TË FUNDIT
12 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
12 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
12 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

12 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
12 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
12 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ