Jashari pritet me entuziazëm nga tifozët dhe skuadra e Luzernit

ina-online
ina-online

31/07/2023

“Ardoooon Jaaaashari! Ardoooon Jaaaashari!” është thirrur nga tribunat e stadiumit të Luzernit pas përfundimit të ndeshjes. Skuadra e Luzernit po festonte fitoren 2:1 ndaj Stade-Lausanne-Ouchy. Tifozët e Luzernit kanë thirrur emrin e lojtarit që publikisht shprehu dëshirën për të ndryshuar skuadrën dhe kishte konflikt me drejtuesit e FC Luzernit, ka shkruar “Blick” të hënën.

Futbollisti është përgjigjur në thirrjet e emrit të tij me buzëqeshje dhe entuziazëm të madh. Nuk ka pasur shenja të disponimit negativ./koha.net

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

cana

Kosova me trajner vendor apo të huaj? Pyetet legjenda Agim Cana, babai i Lorik Canës

muamed-sejdini-2-750x500

Sejdini: FFM është duke punuar për të implementuar sistemin VAR

muller

Muller largohet nga Bajerni, në garë janë 3 klube nga Seria A

Foto: sportsport.mk

Qeveria i miratoi ndryshimet në Ligjin për Sport

inter fiorentina

VIDEO / Fiorentina kalon në çerekfinale mes dramës së penaltive

andrej

Rrëfimi i Pirlos: Firmosa me Realin, ja pse nuk shkova në Madrid

broja

Broja ndalet nga shtylla, feston United! City bie në “Villa Park”

INFO

NA NDIQ