Jasir Asani flet për partneren dhe zbulon porosinë që i ka dhënë nëna

ina-online
ina-online

28/12/2023

Dihet tanimë se zemra e futbollistit më të komentuar shqiptar të vitit është e mbyllur. Po flasim pikërisht për Jasir Asanin i cili prej kohësh ka deklaruar se është në një lidhje dashurie.

Në një intervistë të fundit me ‘Top Albania Radio’ ka folur më shumë për partneren e tij. I pyetur se “Si është zemra e Jasir Asanit për momentin përveç se me emocionin e madh për kombëtaren?”– Asani vulosi: “E mbyllur”.

Futbollisti tha se vazja që i ka rrëmbyer zemrën është nga Tirana por nuk është një personazh i njohur shqiptar. “Kam një dhe është tiranase”– tha ai.

Ai u shpreh se edhe mamaja e tij e këshillon që të kujdeset shumë për të dhe pse ai i ka thënë që të rrijë e qetë sepse ka bërë zgjedhjen e duhur.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Anceloti

Ancelotti shpjegon arsyen pse nuk e futi në lojë Arda Gulerin në ditëlindjen e tij

belingam real madrid

Reali marshon sigurt drejt titullit, kalohet edhe “pengesa” Sevilja

kristijan asllani

Shans i artë për Asllanin/ E konfirmojnë mediat italiane, mesfushori shqiptar piketohet titullar edhe në 3 duelet e ardhshme

luka modric

Refuzoi ofertën e Real Madrid, mediet kroate zbulojnë të ardhmen e Modric

Milot Rashica dhe Ernest Muçi.

VIDEO / Goli i parë te Beshiktashi, por Ernest Muçi mbetet me “këmbë në tokë”

luka modric

Mjeshtëria e Luka Modriçit, Real ngadhënjen në finish

xabi alonso

Mega ofertë nga gjiganti europian për Xabi Alonson – 23 milionë euro pagë në vit

milan

Milani ndalet në barazim

arian ademi

Kaos, ofendohet shqiptari në Kroaci, hidhet një ulëse në drejtim të familjes së tij

INFO

NA NDIQ