Jasir Asani, i vetmi shok skuadre që kujtohet për Cikalleshin!

Picture of ina-online
ina-online

29/05/2024

Futbollisti i ekipit kombetar Jasin Asani i dedikon një status mirënjohje Sokol Çikalleshit me rastin e largimit te tij nga ekipi kombëtar.

‘Ndihem i privilegjuar që kam patur fatin dhe mundësinë të mësoj nga ti, e jam po aq krenar që kam zbritur në fushë përkrah teje për të njëjtin qëllim, për kombin tonë.

Krahas vlerave që nuk diskutohen si futbollist, ti je një njeri i madh me vlera të jashtëzakonshme. Do mbetesh gjithnjë pjesë e historisë, në pjesën e artë të saj, si një legjendë, që ka dhënë gjithçka për fanellën.

Suksese në çdo hap të jetës në vijim Sokol Cikalleshi’, shkruan Asani në mesazhin e tij.

TË FUNDIT
47 minuta
UEFA me artikull të veçantë për ndeshjen Shqipëri-Spanjë, zbulon fakte interesante për dy kombëtaret
2 orë
2 kundërshtarë të njohur, Kombëtarja e Shqipërisë njihet me rivalët nëse kalon grupin
5 orë
Ndeshja Shqipëri-Spanjë, FSHF jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët shqiptarë
9 orë
Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu
11 orë
Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose...

ME TE LEXUARA

1 ditë
UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës
11 orë
Zlatko Daliç, optimist për kualifikimin: “Jemi gati për të mundur Italinë”...
23 orë
Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare
11 orë
Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose...
21 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
9 orë
Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu
20 orë
Rezultat që nuk i konvenon Shqipërisë, Hungaria e mposht në fund Skocinë

LEXO MË SHUMË

shqi spanja

UEFA me artikull të veçantë për ndeshjen Shqipëri-Spanjë, zbulon fakte interesante për dy kombëtaret

kombetarja

2 kundërshtarë të njohur, Kombëtarja e Shqipërisë njihet me rivalët nëse kalon grupin

tifozet kuq e zi

Ndeshja Shqipëri-Spanjë, FSHF jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët shqiptarë

berat gjimshiti

Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu

zvicra

Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose…

zlatko dalic

Zlatko Daliç, optimist për kualifikimin: “Jemi gati për të mundur Italinë”…

messi

Messi sot e ka ditëlindjen, i mbush 36 vjet

Ronaldo

Ronaldo: Në vend të parë, krenar për këtë ekip!

kroacia futboll

Kroaci–Itali luhet për gjithçka

INFO

NA NDIQ