Java vendimtare për të ardhmen e Benzema

INA
INA

31 Maj, 2023

Vendimin për të ardhmen e tij, Karim Benzema do ta ketë në përfundim të kësaj jave, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Sulmuesi francez nuk dëshiron të vonohet në zgjedhjen që do ta ketë përpara, derisa një ofertë që e ka tunduar është ajo nga Arabia Saudite të premten e kaluar.

Kontrata e 35 vjeçarit me Real Madrid skadon në fund të muajit të ardhshëm dhe pas 14 vjetëve mund të largohet nga gjiganti spanjoll.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

barcelona

Mallorca ndal me barazim Barcelonën, Muriqi protagonisti kryesor

vedat-muriqi

Gol dhe asist, Muriqi ndihmon skuadrën për të rigjetur avantazhin ndaj “blaugranave”

Arda Guler

Sa i pafat, lëndohet përsëri Arda Guler

Jasir Asani

Jasir Asani flet hapur: Pa Sylvinho nuk do isha këtu

neymar-2

Neymar i përgjigjet pretendimeve se ai u përpoq të shkarkonte trajnerin e Al Hilal

Armando Duka

Armand Duka me post të rëndësishëm, bëhet njeriu i dytë i UEFA-s

fshf

FSHF fiton organizimin e Evropianit 2025

salah

Salah dhe De Bruyne, objektivat kryesore të Arabisë Saudite për verën e ardhshme

haland

Haaland, më shumë gola se sa Chelsea!…

INFO

NA NDIQ