“Je arrogante, manipulatore, s’ke këllqe”, ish-banorët sulmojnë Heidin: Ke ndryshuar sjellje sot…

Picture of INA
INA

01/06/2024

Graciano dhe Erjola Doçi janë shprehur në Post Big Brother se Heidi ka ndryshuar dhe e shohin si tepër arrogante dhe prepotente.

Heidi këtë gjë e mohon, por ish-banorët nuk ndajnë të njëjtin mendim.

Graciano: Një gjë që po më bën përshtypje sot më duket sikur dikush e ka pushtuar Heidin.

Heidi: Na kënaqe.

Graciano: Je arrogante, prepotente. Nuk e kemi parë Heidin kështu në BBV, çfarë të ka ndodhur, më dukesh shumë ndryshe. Ti vazhdon të jesh prapë Heidi pa këllqe, vazhdon të jesh prapë manipulatore dhe vazhdon të jesh hipokrite se po vazhdon të tregosh në dy poste një version tjetër të vetes tënde.

Heidi: Faleminderit.

Erjola Doçi: Në fakt qasjen e Heidit po e shoh dhe unë, të gjithë kemi marrë famën tonë, mbështetjen nga publiku, por të rrimë pak me këmbë në tokë sepse për këtë na kanë duartrokitur deri më sot, po shoh qasje prepotence.

Top Channel

TË FUNDIT
11 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
15 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
16 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
16 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
17 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

ME TE LEXUARA

16 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
15 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
11 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
17 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
17 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)
16 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)

LEXO MË SHUMË

gentian zenelaj

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luizi

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)

heidi romeo

Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ