“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

INA
INA

25/02/2024

Çifti Sara-Bardhi duket se nuk po gjejnë qetësi! Pas prime të kaluar, ata janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin dhe shkak është bërë nominimi i Sarës.

Modelja i është drejtuar partnerit të saj se në këtë lojë është naiv, por kjo e ka irrituar këngëtarin, i cili gjatë bisedës i ka fishkëllyer duke i thënë “nuk je duke folur me Ilnisën”.

Sara i tha se “në këtë lojë je naiv, ngrite Eglën, ngrite Gazin, ngrite Julin”, të tre këta banorë që janë në televotim së bashku me Sarën.

Pas debateve Bardhi u largua, ndërsa Sara i tha “jam mësuar me ty që ikën, uroj mos ta bësh jashtë”.

Debati mes çiftit:

Sara Gjordeni: Nuk vjen ai këtu shef kamerat dhe pastaj ti thua: Po është e vërtetë, ka bërë gabime ka gabu!

Bardhi Idrizi: Ti nuk je kurrkund nuk je, a e di

Sara: A je mirë, a je në lojë apo je jashtë

Bardhi: Për mirë jemi tu fol, jo për keq. Ne e dimë kush je Sara

Sara: Je naiv lale, më shiko në sy

Bardhi: Unë?

Sara: Je naiv për këtu

Bardhi: Unë e kreva diskutimin

Sara: Ik, jam mësuar me ty që ikën. Uroj mos të bësh jashtë

Bardhi: Rri me njerëz që nuk janë naiv

Sara: Uroj mos ta bësh jashtë

Bardhi: O Sara mos ja fut kot. Kujt i thua naiv?

Sara: Nëse nuk e kuptove ca ndodhi je naiv

Bardhi: Kur dola naiv unë , ej nuk jam Ilnisa unë

Sara: Kujt i fishkëllen ti

Bardhi: Nuk jam Ilnisa, nuk jam armiku yt, kujdes me epitete

Sara: Ik andej nga ishe nisur

Bardhi: Jo nuk iki, nuk jam naiv unë. Unë po të flas diçka për mirë, mos më vërë epitete mua.

Sara: Në këtë lojë je naiv, ngrite Eglën, ngrite Gazin, ngrite Julin.

Bardhi: O Sara nuk dola të them votoni Eglen

Sara: Të lutëm ik, kjo është pjesa që të ik

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ