“Je njeri i ulët, vazhdo merru me Romeon se me mua…”/ Plas keq mes Eglës dhe Julit: Je e skualifikuar…

Picture of INA
INA

08/04/2024

Julian Deda dhe Egla Ceno janë përfshirë së fundmi në një debat me njëri-tjetrin, ku shkak u bë një fjali që aktori i tha banores. Ai i tha Eglës që tashmë ka vënë mend dhe nuk komunikon me ulërima, duke bërë që kjo e fundit të shpërthejë keq ndaj ti.

“Çfarë do të thuash me ke vënë mend? I trasformon gjërat, je i ulët”- i tha aktorja, ndërsa Juli u shpreh: “Nuk është faji im që ri je në këtë gjendje”.

Nga ana tjetër konkurrenti tregoi se i kishte thënë aktores që të ndryshojnë, por ajo nuk ka pranuar.

“Nuk e thashë këtë. A e din si je ti? Je si këta politikanët e shkretë që ndryshojnë kështu”, tha Egla, teksa Juli iu drejtua duke thënë që ajo ka probleme me shëndetin mendor.

Pjesë nga debati:

Egla: Ku e keni mësuar që të komunikoni me ulërima. Unë nuk jam vërë mend. Çfarë do të thuash me ke vërë mend? I trasformon gjërat, je i ulët

Juli: Po pse ofendon?

Egla: Vazhdo e merru me Romeon se s’jë për mua lali

Juli: Me kë të merrem, me ty?

Egla: Me mua s’merresh dot

Juli: Me ty nuk merrem se je skualifikuar

Egla: Të kam qëndruar dhe larg dhe afër

Juli: Nuk është faji im që ri je në këtë gjendje

Egla: Të kam qëndruar dhe shumë afër

Juli: Nuk kam se çfarë të të bëj

Egla: Mirë zemër tani çohu dhe ik

Juli: Të thash hajde të ndryshojmë, ti më thua unë nuk ndryshoj

Egla: Nuk e thashë këtë. A e din si je ti? Je si këta politikanët e shkretë që ndryshojnë kështu

Juli: Sapo ma ndryshove ti

Egla: Je kaq i varfër dhe nuk do të bësh ndonjëherë hajër në atë që ke në mend po vazhdove kështu. Ishte një shans i artë për ty të tregosh veten. Unë jam e sigurtë që ti do të mbërrije lart, po ti s’je njeri, je i vogël.

Juli: Ke probleme, s’kam çfarë të të bëj

TË FUNDIT
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
13 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
23 orë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
23 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
21 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
20 orë
Pesë finalistët e BBVA3
20 orë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ