“Je njeriu më i dashur”, vajza nga Kosova surprizon Luizin

INA
INA

21/10/2023

Dje në mbrëmje, këngëtari Luiz Ejlli ishte në Gjakovë për premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”.

Ai publikoi një video në Instagram, ku tregoi se po e shihte filmin me një prej fansave të tij, ndërsa sot ka treguar, se vajza me emrin Vlera, por që atij i pëlqen ta thërrasë princeshë i ka bërë një dhuratë.

“Kjo vajza e kishte emrin Vlera, sepse është vajzë vërtet me Vlerë. Mua më pëlqen ta thërras princeshë“, thotë Luizi në një Instastory.

“Luiz je njeriu më i dashur e ke shpirtin e mirë“, i shkruante vajza në një kartolinë.

Video:

https://www.youtube.com/shorts/WlVPJshWfts

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara koncert luizi

Kiara në koncertin e Luizit, këndon edhe ajo (video)

Olta Gixhari

Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

kiara5

Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

INFO

NA NDIQ