“Jemi busulla e njëri-tjetrit”, Luiz Ejlli nga tapeti i kuq: Filmin ja dedikoj dy njerëzve që nuk janë këtu

INA
INA

10/10/2023

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, protagonisti i filmit “Në kuadër të dashurisë” ishin të fundit që shkelën tapetin e kuq të premierës në Pallatin e Kongreseve.

“Ata thonë është filmi i Oltës dhe Luizit, por është filmi juaj po të mos ishit ju s’do isha as unë. Kam marrë vajzën më të mirë në botë. Zoti është i madh jam penduar për ca gjëra që kam bërë, por jam mirënjohës. Uroj mos ta prish. Tani kam Kiarën, që nuk besoj se do bëj më gabime. Filmin ia dedikoj dy njerëzve që nuk janë këtu babait që nuk jeton më dhe nëna që nuk është këtu”, tha Luizi, duke iu drejtuar publikut që brohoriste.

Ndërsa Kiara u shpreh: “Jemi busulla e njëri-tjetrit, Jam e bindur që Luizi do të shkëlqeje siç ai shkëlqen në çdo gjë që bën.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara koncert luizi

Kiara në koncertin e Luizit, këndon edhe ajo (video)

Olta Gixhari

Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

kiara5

Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

INFO

NA NDIQ