“Jena shqiptarë vëllai”, Egla ka një mesazh për Julin

Picture of INA
INA

04/06/2024

Egla Ceno, fituese e Big Brother Vip 3, ka qenë sot e ftuar e veçantë e emisionit Fiks Fare.

Gjatë një bisede plot batuta me dy moderatorët, Egla ka zbuluar edhe një detaj nga incidenti që pësoi pasi u rrëzua gjatë festës.

Ajo tha se Julian Deda është ai që duhet ta telefonojë, pasi ajo është e sëmurë. Egla zbuloi edhe batutën që Juli i kishte thënë pasi e pa të shtrirë në tokë teksa ishte rrëzuar.

“O lul, se ashtu e quaj unë Julin, jena shqiptarë vëllai. Merret i sëmuri në telefon, si e ke kërbishten. Unë rashë dhe sipër kisha fytyrën e Julit i shqetësuar, dhe kur më vjen një batutë, duke më pa nga lart “kështu është kur e merr Big-un me hile” më tha”, tregoi Egla.

Ajo krahasoi edhe banorët e Big Brother Vip me politikanët shqiptarë, duke nënkuptuar se vetë është si Edi Rama.

“Po të futesha në politikë, Edi Rama nga banorët nuk ishte aty. Për Lul kishte, Bashë nuk kishte. Luli ishte Rikja, janë të bukur të dy. Monika Kryeadhi, është Meritoni, shumë këmbëngulës. Berisha mund të ishte Ilnisam me atë staturë. Ilir Meta mund të ishte Gaz shtriga”, tha Egla.

TË FUNDIT
3 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
3 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
7 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
18 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
18 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

18 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
18 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
7 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
3 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
3 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
21 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ