Jessie J dhe Channing Tatum, çifti më i ri i Hollivudit

0

Romanca e tyre e papritur doli në dritë në tetor të vitit të kaluar.
Dhe Jessie J, 30 vjeçe, dukej absolutisht e lumtur teksa u pa me Channing Tatum, 38, për herë të parë në Londër, shkruan dailymail transmeton lajmi.net.

Këngëtarja britanike nuk e fshehu buzëqeshjen nga fytyra e saj kur ajo u pa në publik në Los Anxhelos – ndërsa udhëtonin e mbanin në duar disa valixhe.

Jessie J, emri i vërtetë i së cilës është Jessica Ellen Cornish, nuk nxorri ndonjë lodhje pasi u shfaq në top-formë pa pikë grimi.

Channing tashmë njihet për lidhjet e tij të dashurisë me emra shumë të njohur. /Lajmi.net/