Jeta e shtrenjtë e Morenës, tregon këmbët seksi në veturën luksoze

0

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku po vazhdon të jetoj si në përralla, shkruan lajmi.net.
Momente nga jeta e saj luksoze nuk heziton të ndaj edhe në rrjete sociale, aty ku i shohin një numër i madh i njerëzve.
Para dite minutash Morena ka provokuar me këmbët të cilat i ka treguar brenda veturës luksoze aty ku edhe shihej duke u argëtuar.
Ajo së fundmi ka qenë e angazhuar edhe në muzikë dhe publiku e ka pritur mjaft mirë në rrugëtimin e saj të ri.