Jetmir Agaj jep lajmin e madh për Luiz Ejllin

INA
INA

30/03/2024

Menaxheri i njohur, Jetmir Agaj së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Canapé”, të udhëhequr nga moderatori Shpend Lipa.

Agaj, ka folur shumë çka gjatë kësaj interviste duke zbuluar të pathëna nga jeta e tij private dhe profesionale.

 Po ashtu ka treguar se Luiz Ejlli do të jetë nën menaxhimin e tij.  

“Po, e konfirmoj se do të jetë nën menaxhimin tim. Po ashtu në muajin qershor do ta sjell një këngë të re të cilen do ta ketë bashkëpunim me Melinda Ademi”, tha Agaj.

 Se çfarë ka thënë më shumë e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme. 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ