Jetulla Qerimi: Rexhaili vdiq në rrethana të dyshimta, në burg (Video)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/01/2022

Trupi i pajetë i Rexhail Qerimit, të dënuar me burg të përjetshëm në rastin “Alfa”, i cili ka ndërruar jetë mbrëmjen e kaluar në burg, i është dorëzuar mëngjesin e sotëm familjarëve të tij. Jetulla Qerimi, vëllai i të ndjerit, tha për gazetën LAJM se vdekja ka ndodhur në rrethana të dyshimta.

https://www.facebook.com/lajmtvonline/videos/946740779312056/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Propozim-vendimi për rroga më të ulëta të funksionarëve dhe deputetëve u mbështet nga Komisioni kuvendor për zgjedhje dhe emërime

gazi-baba

Komuna e Gazi Babës në Shkup ende nuk po zbaton gjuhën shqipe

palevski vanja

Avramovska-Madiq: Palevski do të ekstradohet menjëherë pas kompletimit të dokumenteve administrative

azerbejxhan

Hiqen vizat mes Shqipërisë dhe Azerbajxhanit

Aksidenti-600x360

19-vjeçari përplas me makinë një këmbësor në Çair, të lënduar edhe dy të mitur në makinë

xhaferi-1-750x430

Xhaferi: Korridori 8 do të ndërtohet deri në vitin 2027

matura-shteterore-provimi

Matura shtetërore në RMV do të bëhet në salla sportive për të parandaluar kopjimin

hysni-shaqiri-714x430-1

Shaqiri, deputeti që braktisi Parlamentin dhe iu bashkua UÇK-së sot feston ditëlindjen

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Në mandatin tim të dytë pres që të anëtarësohemi në BE

INFO

NA NDIQ